Dovolenka na Zanzibare + VIDEO

Dovolenka na Zanzibare + VIDEO

Facebook
Twitter
LinkedIn
Facebook
Twitter
LinkedIn

Ak si už čítal predchádzajúce články alebo ma sleduješ na nejakej sociálnej sieti, nemohlo ti ujsť, že som kúpil letenky na Zanzibar za bezkonkurenčných 170€. Išlo o takzvaný Error Fare alebo proste chybu, keď sa v systéme či už niektorých alebo všetkých booking webov stane chyba. Môže to byť chýbajúci palivový poplatok, preklik nejakého zamestnanca o jednu nulu alebo hocičo iné. Bežné ceny leteniek na tento exotický ostrov sa pohybujú v sumách 600-900€. Za skoro túto sumu som už mal skoro celú dovolenku.

Nevýhodou bývajú občas, že sa treba prepraviť do nejakého iného štátu. Pre mňa to bolo Luxembursko. Prípoje ma stáli asi 30€ tam (Bratislava – Londýn – Luxembursko) a 40€ naspať na Slovensko. Avšak to už bolo celkom rýchlo busom z Mníchova.

Čo sa týka dovolenky na Zanzibare, moje očakávania boli trochu iné ako bola realita, ale o tom si povieme v ďalšom článku. Takisto aj o tom, čo na Zanzibare vidieť. Ak si chceš pozrieť zatiaľ všetky vydané články zo Zanzibaru, stačí kliknúť sem.

Pred nejakým časom som sa rozhodol, že budem vydávať videá po anglicky. Z viacerých dôvodov. Chcel som si zlepšiť vyjadrovanie v angličtine, netvoriť len pre sk/cz publikum a v neposlednom rade to bola pre mňa vcelku veľká výzva. Ostatné moje videá si môžeš pozrieť na mojom YouTube.

Páčil sa ti článok? Zazdieľaj ho aj priateľom

Páčil sa ti článok? Zazdieľaj ho aj priateľom

Facebook
Twitter
LinkedIn
Facebook
Twitter
LinkedIn