Dovolenka na Zanzibare + VIDEO

Ak si už čítal predchádzajúce články alebo ma sleduješ na nejakej sociálnej sieti, nemohlo ti ujsť, že som kúpil letenky na Zanzibar za bezkonkurenčných 170€. Išlo o takzvaný Error Fare alebo proste chybu, keď sa v systéme či už niektorých alebo všetkých booking webov stane chyba. Môže to byť chýbajúci palivový poplatok, preklik nejakého zamestnanca o jednu nulu alebo hocičo iné. Bežné ceny leteniek na tento exotický ostrov sa pohybujú v sumách 600-900€. Za skoro túto sumu som už mal skoro celú dovolenku.

Nevýhodou bývajú občas, že sa treba prepraviť do nejakého iného štátu. Pre mňa to bolo Luxembursko. Prípoje ma stáli asi 30€ tam (Bratislava – Londýn – Luxembursko) a 40€ naspať na Slovensko. Avšak to už bolo celkom rýchlo busom z Mníchova.

Čo sa týka dovolenky na Zanzibare, moje očakávania boli trochu iné ako bola realita, ale o tom si povieme v ďalšom článku. Takisto aj o tom, čo na Zanzibare vidieť. Ak si chceš pozrieť zatiaľ všetky vydané články zo Zanzibaru, stačí kliknúť sem.

Pred nejakým časom som sa rozhodol, že budem vydávať videá po anglicky. Z viacerých dôvodov. Chcel som si zlepšiť vyjadrovanie v angličtine, netvoriť len pre sk/cz publikum a v neposlednom rade to bola pre mňa vcelku veľká výzva. Ostatné moje videá si môžeš pozrieť na mojom YouTube.