Rok, čo píšem tento blog

Rok, čo píšem tento blog

Facebook
Twitter
LinkedIn
Facebook
Twitter
LinkedIn

Dnes je to rok, čo píšem tento blog a ešte sa to aj rýmuje. Presne 2. mája 2015 som vydal na tomto blogu môj prvý článok. Písal som o tom, ako sa dostať do USA, keďže v tom čase som šiel na Work & Travel. Tento historicky prvý článok si doposiaľ prečítalo skoro 900 ľudí. V USA som bol vďaka vysokej škole, z ktorej som po prvom roku odišiel.

Písal som hlavne o mojich skúsenostiach v USA, keďže som tam žil skoro 4 celé mesiace. Všetko, čo sa týka môjho pobytu v Amerike, môžete nájsť v kategórii Cestovanie > Work & Travel USA. Nájdete tam tipy, ako posielať peniaze zo/do zahraničia, ale napríklad aj fotopríbeh zo Chicaga, ktoré patrí medzi jedno z najkrajších miest v USA.

V januári 2016 pred mojimi narodeninami som sa prestopoval až do Luxemburska a napísal som o tom svoju prvú knihu. Ani nie pred mesiacom sme si spravili výlet do Berlína, z čoho vzniklo pekné video a fotky.

Navštívil som aj akcie z ktorých som spravil reporty a medzi nimi je Noc affiliate marketingu II., event pre umelcom a kreatívcov- Umenie, čo platí účty alebo akcia o streetweare – Fashion Dealã.

Ak by som mal urobiť prehľad alebo štatistiku za uplynulý rok, tak ten by bol:

  • 37 napísaných článkov
  • Viac ako 12000 prečítaní článkov
  • Za posledný mesiac vyše 2000 ľudí, čo navštívilo blog
  • Viac ako 4000 followerov na instagrame
  • 7 navštívených krajín
  • Natočených 8 videí na YouTube

Blog mi dal možnosť zdieľať rady a tipy. Možnosť podeliť sa o moje zážitky a skúsenosti. Spoznal som vďaka nemu pár super ľudí. Robím to, lebo ma to baví. Ak by si si aj ty chcel založiť vlastný blog, napísal som článok o tom, Prečo a ako si založiť vlastný blog.

Sledovať moju tvorbu môžete:

 

Som vďačný každému, čo číta môj blog. Ste super.

thanks

Ak by ste mali hocijaké otázky, feel free to contact me. 🙂

Páčil sa ti článok? Zazdieľaj ho aj priateľom

Páčil sa ti článok? Zazdieľaj ho aj priateľom

Facebook
Twitter
LinkedIn
Facebook
Twitter
LinkedIn