Kde nájdeš najlepšie cupcakes v New Yorku? #JedloVNewYorku

Kde nájdeš najlepšie cupcakes v New Yorku? #JedloVNewYorku

Facebook
Twitter
LinkedIn
Facebook
Twitter
LinkedIn

Ďalší diel z článkového seriálu #JedloVNewYorku kde ukazujem miesta, ktoré som navštívil a môžem odporučiť ďalej. Mali sme tu už reštauráciu zaradenú v Michelin Guide, ale aj pizzu za 1 dolár. Dnes sa pozrieme na jednu z New Yorkských pekární – bakeries, kde nájdeš super cupcakes. Cukroviniek a rôznych dezertov som v New Yorku ochutnal viac, avšak pôjdeme poporade a v každom článku si predstavíme niečo iné – nové.

Cupcakes – po slovensky košíčky – sú obľúbený (nie len) americky dezert. Niekto by mohol povedať, že sú to muffiny, avšak nie je tomu tak. Zásadný rozdiel medzi cupcakom a muffinom, je ten, že muffin je „bežné“ jedlo na raňajky a cupcake je torta spravidla určená pre jedného. Akonáhle je muffin s polevou, nie je to muffin ale automaticky sa z neho stáva cupcake.

Najlepšie cupcakes v New Yorku?

Tie najlepšie v New Yorku a vraj nie len v New Yorku ale na celom svete sú v Magnolia Bakery. Táto pekáreň bola založená v roku 1996 a odštartovala v New Yorku cupcakeové šialenstvo. Po celom Manhattane majú svoje pobočky, čiže nie je problém ich nájsť nikde v meste.

Cupcakes dostanete v taketo krabičke, kde je miesto pre dva cupcakes, ja som si dal len jeden, lebo ma v ten deň čakalo ešte veľa jedla 😀 #JedloVNewYorku

Prosnulá Magnolia Bakery a ich krabička

Inak vybral som si ananásovo – banánový cupcake a o tom, že aký bol, tak musím povedať, že bol naozaj majestátny a famózny. Chute banánu a ananásu dotvárali spolu super chuť. Inak cena jedného cupcaku bola asi $4. Vo videu nižšie si môžeš pozrieť aj moje real feeling. Video je uncensored 😀

Inak všetky svoje cestovateľské zážitky zdieľam realtime na instagrame hlavne v stories – @jankomacinsky

Moja kulinársko gastro recenzia na cupcake (košíček spisovne po slovensky) v Magnolia Bakery. Video je uncensored a nezaradené, čiže okrem tohto linku ho na mojom kanále neuvidíš. Po kliknutí na názov ťa však presmeruje na môj youtube kanál, kde si môžeš pozrieť ďalšie moje videá.

Páčil sa ti článok? Zazdieľaj ho aj priateľom

Páčil sa ti článok? Zazdieľaj ho aj priateľom

Facebook
Twitter
LinkedIn
Facebook
Twitter
LinkedIn