Nová kolekcia tričiek Pharos Apparel vyrábaných na Slovensku

Nová kolekcia tričiek Pharos Apparel vyrábaných na Slovensku

Facebook
Twitter
LinkedIn
Facebook
Twitter
LinkedIn

Ak si už čítal o tom, ako som založil značku Pharos Apparel, kľudne pokračuj v čítaní. Ak nie, tak najprv si môžeš prečítať tento článok. Pharos Apparel ako značka sa profiluje do tzv. “Preppy style”. V ponuke máme náramky s kotvičkami, šiltovky a tričká a čo nevidieť pribudnú do nášho portfólia mikiny a nová kolekcia tričiek.

Akým smerom sa značka Pharos Apparel bude uberať?

Pharos Apparel už podľa názvu, kde „Pharos“ je maják sa celkovo uberá námorníckym štýlom. Jachty, plavby na plachetnici a objavovanie nových miest, prechádzky po pláži okolo majáku, kotvenie v prístavoch počas toho, ako je na mori búrka a párty na lodiach, keďže treba sa aj zabávať. To je niečo, ako by som asi definoval značku a jej myšlienku.

Za ďalšie, ako som už avizoval v predchádzajúcom článku, Pharos Apparel je o objavovaní. Sám veľmi rád objavujem. Je jedno či už sa jedná o nové miesta, krajiny alebo o skúšaní v živote niečoho iného, nového. Pharos Apparel je projekt, kde sa odzrkadlujú aj moje myšlienky, nápady, myslenie a je to istá forma sebarealizácie. Dáva mi to vždy určitú výzvu, ktorú musím prekonať – od nájdenia predajcu kvalitnej látky až po navrhnutie nie obyčajného balenia.

Nová kolekcia tričiek vyrábaných na Slovensku

Prednedávnom sme vydali druhú kolekciu s názvom Discover Collection. Obsahuje 16 unikátnych kombinácií dizajnov a farieb. Tričká sú celé šité u nás na Slovensku. Vyrobené zo 100% bavlny príjemnej na dotyk. Strih je Slim Fit, čiže ak nechceš mať tričko úplne obtiahnuté, odporúčam si objednať o číslo väčšie. Mne normálne sedí M, avšak väčšinou nosím od Pharos Apparel L.

K novej kolekcii sme natočili video, ktoré nájdeš nižšie. Točili sme ho prevažne v Rakúsku a zábery zo šitia u našej krajčírky, počas toho, ako tričko šila, čiže video je úplne autentické.

Ak by si mal záujem o tričko, kľudne si môžeš jedno objednať. Podporíš tým slovenskú značku a ľudí, ktorí na tom pracujú. A doma budeš mať jedinečný kúsok, ktorý neuvidíš nikde inde, keďže oblečenie vyrábame vo veľmi obmedzenom množstve.

Páčil sa ti článok? Zazdieľaj ho aj priateľom

Páčil sa ti článok? Zazdieľaj ho aj priateľom

Facebook
Twitter
LinkedIn
Facebook
Twitter
LinkedIn